Poważne zachorowania PZ

powazne zachorowania

Poważne zachorowania – Odpowiedzią jest polisa która chroni Twoje dzieci

Najtrudniej radzić sobie z sytuacjami które nas zaskakują oraz tymi których się nie spodziewamy. W taki właśnie sposób bardzo często atakują nas choroby. Największy jednak żal czujemy wtedy, kiedy choroba dotyka nasze dzieci. Chcemy być dla nich oparciem i całkowicie poświęcić im swój czas. Oprócz odwagi i determinacji w walce z chorobą potrzebne są też środki finansowe. To one pozwalają pokryć koszty leczenia. Dużą pomocą mogą okazać się wtedy pieniądze z polisy ubezpieczeniowej, takiej, która obejmuje swoim zakresem poważne zachorowania.

Jakie są poważne zachorowania

Poważne zachorowania u dzieci definiowane są jako jednostka chorobowa lub zabieg operacyjny. Wymienione w katalogu poważnych zachorowań dzieci umowy ubezpieczenia. Do takich chorób należą:

 • nowotwór złośliwy
 • niewydolność nerek
 • łagodny nowotwór mózgu
 • śpiączka
 • wirusowe zapalenie mózgu
 • dystrofia mięśniowa
 • cukrzyca
 • przewlekła niewydolność wątroby
 • utrata kończyn
 • utrata słuchu
 • utrata wzroku

Istnieje również możliwość ubezpieczenia się od dodatkowych chorób. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Nie wszystkie schorzenia kwalifikują się do wypłaty odszkodowania. Zakres ochrony i wyłączenia znajdują się w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Korzyści, czyli na co mam ochronę w poważnych zachorowaniach

Ubezpieczenie jest wielkim wsparciem finansowym podczas trwania choroby. Dzieci dotknięte poważnymi schorzeniami często wymagają całodobowej opieki. Uniemożliwia nam to pracę w pełnym wymiarze, co może wiązać się z brakiem gotówki. Polisa może pokryć koszty związane z leczeniem, pobytem w szpitalu, oraz lekami. Dodatkowo może nam zagwarantować specjalistyczną opiekę lekarską i oszczędzić czekania w kolejce do specjalistów. Z ubezpieczenia mogą być również finansowane operacje i zabiegi lecznicze. W niektórych przypadkach konieczna jest długotrwała rehabilitacja, której koszty również mogą być pokryte przez polisę. Wszystko zależy od tego, jaki zakres ochrony wybierzemy.

Wypłata świadczenia, kiedy dostaję pieniądze

Odszkodowanie wypłacane jest w terminie 30 dni od zgłoszenia faktu w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Poważne zachorowania dla kogo jest taka polisa

Jest to polisa dla każdego, kto chce zadbać o bezpieczeństwo i zagwarantować sobie i swoim dzieciom pomoc w przypadku ciężkiego zachorowania. Jeżeli w naszej rodzinie wystąpiły przypadki poważnych zachorowań, jesteśmy w grupie podwyższonego ryzyka. Warto zabezpieczyć się finansowo na wypadek realnego niebezpieczeństwa. Niestety choroby stają się coraz większym zagrożeniem dla każdego z nas, za sprawą negatywnych skutków postępu cywilizacji. Ważne jest, aby odpowiednio szybko zareagować i podjąć właściwe leczenie. Wtedy mamy szansę wygrać z chorobą. To od nas zależy przyszłość i zdrowie naszych dzieci, a odpowiednia polisa może nam pomóc.

 

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizować z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie na życie dziecka, ubezpieczenie dziecka w szkole, polisa NNW, ubezpieczenie NNW w szkole, ubezpieczenie NNW indywidualne, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca ds ubezpieczeń, trener biznesu

www.emiliatrener.pl
tel. 665 921 675

Zostaw rekomendację dla innych

Strategia i Jak założyć firmę

Team building szkolenie

Komunikacja szkolenie

Eco Driving w Szczecinie

Rowerowy Alien