Życie niesie ze sobą sytuacje, wobec których wydajemy się bezsilni. Nagła choroba, śmierć bliskiej osoby, nieszczęśliwy wypadek czy katastrofa pogodowa może całkowicie zmienić nasze dotychczasowe życie i sprawić, że będziemy musieli szybko odnaleźć się w tym trudnym położeniu. Najczęstszym problemem okazuje się brak stosownego zabezpieczenia finansowego, dlatego tak istotne są ubezpieczenia na życie czy ubezpieczenie domu. Właśnie to są ważne obejmujące swym zakresem ubezpieczenia w Szczecinie i okolicach.

Ważne ubezpieczenia w Szczecinie i zachodniopomorskim

Ubezpieczenia w Szczecinie

Praktycznie większość z nas posiada ubezpieczenie OC samochodu. Wiedząc jak wielkim jest ono zabezpieczeniem w przypadku kolizji powinno się zadbać o oc w życiu prywatnym. Pojawić się może pytanie dla kogo jest takie ubezpieczenie. Wyobraźmy sobie sytuację, w której nasz dorastający piłkarz tak nieszczęśliwe kopie piłkę, że tak rozbija witrynę w pobliskim sklepie w Szczecinie. Pokrycie kosztów szkody z własnej kieszeni może okazać się niemożliwe. Podobnie, jeśli zalejemy sąsiada czy uderzymy koszykiem sklepowym w samochód na parkingu na lewobrzeżu. Przykładów można by wymieniać bez liku, ważna jest sama świadomość tego, że OC w życiu prywatnym jest naszym parasolem ochronnym. Z tych powodów i wielu innych warto poznać propozycje

Co warto ubezpieczać, czyli dom i ubezpieczenia w Szczecinie

Zastanawiając się nad tym, co chcielibyśmy objąć ubezpieczeniem nie pomijajmy najważniejszych aspektów naszego życia. Pamiętajmy, że przysłowiowe licho nie śpi. Ubezpieczenie domu to absolutna konieczność nie, tylko jeśli chcemy chronić się przed skutkami ewentualnej wichury, powodzi, ale także, gdy chcemy objąć pieczą swój majątek, który może paść łupem złodziei.

Ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając na wakacje – nie tylko te zagraniczne – pamiętajmy, by wykupić ubezpieczenie turystyczne. W istocie to ochrona nas i naszej rodziny. To szalenie ważne ubezpieczenie turystyczne, które przychodzi z pomocą nie tylko w przypadku choroby i wynikającego z niej leczenia poza granicami kraju. Ubezpieczenie turystyczne chroni nas, nasz ekwipunek, a także pozwala na bezpieczeństwo i pokrycie kosztów ewentualnej pomocy.

Ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie wypadkowe

Jednym z najważniejszych jest ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe. W tym przypadku mówimy o zabezpieczeniu przyszłości nie tylko swojej, ale też i naszych bliskich.

Ubezpieczenie grupowe w Szczecinie

Jednym z produktów, które mamy najczęściej są ubezpieczenia grupowe, które są oferowane w zakładach pracy czy w szkolnictwie. To podstawowe zabezpieczenie, które najczęściej jest podzielone na odpowiednie sektory odpowiadające zakresem działania poszczególne branże.

Reasumując, ubezpieczenia w naszym życiu to rzecz, o której nie możemy zapominać. Wybierając swojego ubezpieczyciela sprawdźmy warianty poszczególnych ofert, decydując się na tę, która odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kontakt w sprawie polis, aby poznać propozycje ubezpieczenia w Szczecinie.

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca, trener biznesu

www.emiliatrener.pl
tel. 665 921 675

Zaznacz odpowiednią opcję i wypełnij formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu
przedstawienia oferty na zasadach oraz przez podmioty określone
w regulaminie .
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na
używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

komisja nadzoru finansowego logoubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny logo