Tanie OC Szczecin marzec 2019 Kup OC!

Ubezpieczenie OC jest nieodzownym elementem posiadania pojazdu, obowiązkowy dla każdego kierowcy. Niesamowity przesyt ofert w dziedzinie ubezpieczeń może zdezorientować. Ciężko jest wyłowić najlepszą opcję. Najważniejsze, aby dobrać polisę OC do potrzeb kierowcy. Dobrać do odpowiedniego samochodu, którego jest się właścicielem. Ważne, aby wziąć pod uwagę zarówno parametry samochodu, jak i cechy właściciela pojazdu. Szczegóły są poniżej, tanie OC Szczecin marzec 2019.

Sprawdź OC! -> Tel. 665 921 675

Ubezpieczenie OC proponowane przez firmy ubezpieczeniowe jest wyceniane indywidualnie dla każdego właściciela samochodu. Warto więc rozpatrywać oferty w kontekście konkretnego przypadku, gdyż różnice w wielkości składek mogą być olbrzymie.

Wysokość składek za ubezpieczenie tanie OC Szczecin marzec 2019

tanie oc szczecin marzec 2019

Wykupienie polisy OC jest istotną sprawą, więc warto wybrać rozsądnie. Czasem dobrze jest poradzić się specjalisty w dziedzinie. Emilia Taraszkiewicz-Michalska od lat zajmuje się branżą ubezpieczeniową. Jako trener biznesu i doradca do spraw ubezpieczeń przedstawi rzetelną opinię i wytłumaczy wszelkie niejasności. Ubezpieczenia Emilii Trener są w czołówce najlepszych ubezpieczeń w Szczecinie. 

W celu potwierdzenia atrakcyjności oferty przedstawiona została poniższa tabela. Informuje o wysokości składki OC kierowcy, kiedy jeszcze nie był ubezpieczony z Emilią Trener i porównuje ją z obecnym kosztem ubezpieczenia. Statystyki opracowane są na losowo wybranych osobach, bazując na miesiącu marcu.

Z poniżej tabeli wynika iż, niezależnie od marki, modelu, czy roku produkcji, wielkość składki OC jest zmniejszona. Wybór ubezpieczenia OC z Emilią Trener pozwala znacznie zaoszczędzić. Kierowcy zmieniając ubezpieczyciela zyskują atrakcyjniejsze warunki umowy. Mogą zapłacić mniej nawet o ponad 40 procent.

Przykłady:

Pan Paweł lat 29, posiadacz BMW x3 rocznik 2012, zapłacił 1218 zł zamiast 1316 zł za swoje ubezpieczenie.


Pani Ewa lat 35, właścicielka samochodu BMW 528i rocznik 1997, zapłaciła za ubezpieczenie w marcu 2019 roku 683 zł. To o 142 zł mniej niż w marcu 2018 roku u innego ubezpieczyciela.


Pani Halina lat 51, posiadaczka samochodu marki Skoda Fabia rocznik 2004, zapłaciła za ubezpieczenie OC 508 zł zamiast 916 zł, czyli o 44% mniej.


Pan Piotr, właściciel samochodu marki Volvo S80 zapłacił za polisę OC w Szczecinie 557 zł zamiast 761 zł.

Powyższe porównania utwierdzają w przekonaniu, że jest to tanie OC Szczecin

Sprawdź OC! -> Tel. 665 921 675


OKAZJA DLA WŁAŚCICIELI AUT BMW x3 Peugeot 1007 BMW 528i Skoda Fabia Volvo S80 BMW seria 1

Tabela 1. Wysokość składek tanie OC Szczecin marzec 2019 w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

[table id=27 /]

*Próba na 7 przykładowych kalkulacjach składki OC w Szczecinie. EmiliaTrener.pl Dane osób są przykładowe. Zostały pokazane w celu zobrazowania możliwości i zakresu ubezpieczeń.

Najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie

Jak znaleźć najtańszą polisę w Szczecinie? Ważne, aby dokładnie przyjrzeć się każdej ofercie na rynku i wybrać najbardziej korzystną. Wybór jest ogromny i bywa, że ciężko zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Jesteśmy w stanie doradzić i razem wybrać pakiet dopasowany do potrzeb kierowcy i samochodu.

Ubezpieczenie OC Szczecin marzec 2019. Cena polisy OC

Dlaczego ubezpieczenie jest takie tanie? Na cenę ubezpieczenia wpływ mają różnorodne czynniki. Ważne są parametry samochodu. Istotna jest marka i jego model. Nie każdy typ będzie miał stały koszt ubezpieczenia. Podobnie jest z pojemnością silnika. Im większa pojemność, tym więcej będzie trzeba zapłacić.

Istotny wpływ na cenę ubezpieczenia samochodu ma intensywność jego użytkowania Dlatego przy ustalaniu składki OC brana jest pod uwagę liczba przejechanych kilometrów.

Równie ważne jak właściwości pojazdu są cechy jego kierowcy. Przy obliczaniu składki polisy istotny jest wiek kierowcy, data wydania prawa jazdy oraz posiadane zniżki. W tym wypadku brane jest pod uwagę doświadczenie kierowcy i poziom bezpieczeństwa, jaki reprezentuje podczas kierowania pojazdem. Długi staż za kierownicą i bezkolizyjna jazda są wynagradzane niższymi składkami OC.

Dodatkowo znaczenie ma też stan cywilny kierowcy i posiadanie potomstwa. Statystyki podają iż, kierowcy przebywający w związkach małżeńskich i posiadający dzieci jeżdżą ostrożniej. Nie bez znaczenia jest również miejsce zamieszkania.

W większych aglomeracjach, przy większym zagęszczeniu ruchu zdarza się więcej kolizji, co skutkuje wzrostem kosztów OC. Wyżej wymienione czynniki są często brane pod uwagę przy szacowaniu składki ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, więc warto się z nimi zapoznać.

Poprzednia kalkulacja ubezpieczenie OC szczecin. Ubezpieczenie OC Szczecin grudzień 2018. Inne kalkulacje i tanie OC Szczecin.

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizować z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie OC . ubezpieczenie na życie . ubezpieczenie OC w życiu prywatnym . ubezpieczenie AC . ubezpieczenie mieszkania . ubezpieczenie domu . ubezpieczenie grupowe . ubezpieczenie turystyczne . ubezpieczenie zdrowotne . ubezpieczenie wypadkowe . tanie ubezpieczenia szczecin.

Nie znalazłeś dla siebie propozycji w tych kalkulacjach ubezpieczenie oc szczecin luty 2019? Sprawdź proszę na naszej stronie alienubezpieczenia.pl Napisz do mnie lub zadzwoń. Pomogę Ci:)

Sprawdź OC! -> Tel. 665 921 675