Ubezpieczenie OC w Szczecinie w sierpniu 2018 – Kup OC!

W kolejnym miesiącu, tym razem ostatnim letnim w tym roku, który będziemy analizować pod kątem opłacalności składek oc w Szczecinie. Sierpień był gorący pod kątem temperatur w zachodniopomorskim, ale chłodny jeśli przyjrzeć się stawkom oc w Szczecinie. Dlaczego? Stawki spadały! Okazuje się, że kolejny raz kierowcy ubezpieczający się u Emilii Taraszkiewicz-Michalskiej właścicielki alienubezpieczenia.pl mieli niższe składki. Gdzie jest najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie? Zapraszamy do lektury raportu ubezpieczenie OC w Szczecinie w sierpniu 2018.

Wysokość składek za ubezpieczenie OC w Szczecinie sierpień 2018

Tabla pokazuje przykładowych kierowców (dane osób w zestawieniu zostały zmienione) i samochody jakimi jeżdżą. Z przedstawionych danych wynika, że sierpień to miesiąc, kiedy klienci płacą mniej za ubezpieczenie OC. Oznacza to kolejny miesiąc w którym zyskują kierowcy.

[alert-success]Kup OC! Taniej z Emilią Trener Kontakt![/alert-success]

Dla przykładu:

Pan Paweł lat 37, który użytkuje Skodę Octavię, rocznik 2004 zapłacił 645 zł a nie 687 zł za polisę OC w Szczecinie. Pan Dariusz lat 29 za Honda Prelude, rocznik 1997 zapłacił 624 zł a nie 734zł za polisę oc w Szczecinie.

Tanie ubezpieczenia OC w Szczecinie?

Zapraszamy do pełnego zestawienia stawek za ubezpieczenie OC. Tabela obejmuje samochody osobowe, kierowców z terenu Szczecin, Stargardu, województwa Zachodniopomorskiego.

Najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie za Skoda Octavia, VW Golf 1.9 TDI, Mercedes A140, Honda Prelude, BMW 520i, Peugeot 307 2,0, BMW 530

Tabela 1. Wysokość składek ubezpieczenie OC w Szczecinie w sierpniu 2018 w Szczecinie i zachodniopomorskim.

[table id=9 /]

*Próba na 7 przykładowych kalkulacjach składki OC w Szczecinie. EmiliaTrener.pl Dane osób są przykładowe i zostały pokazane w celu zobrazowania możliwości i zakresu ubezpieczeń.

Najtańsze ubezpieczenie OC Szczecin

Jak kupić najtańsze ubezpieczenie? Trzeba porównywać stawki OC w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych. To może zrobić każdy kierowca. Na co mamy wpływ?

W tabeli są podane przykładowe wartości OC. Warto dodać, że od wysokości składki OC zależą takie czynniki:

  • marka i model samochodu – podstawowe informacje jakie potrzebuje ubezpieczyciel
  • pojemność silnika samochodu – jest to ważne i ma realne przełożenie na składkę OC,
  • przebieg samochodu – firmy ubezpieczeniowe potrzebują również i tą informację,
  • data urodzenia właściciela – wiek ma duży wpływ na wysokość składki,
  • data wydania prawa jazdy,
  • miejsce zamieszkania – jest brane pod uwagę, bo ilości wypadków w danej miejscowości wpływają na wysokość składek,
  • stan cywilny oraz posiadane dzieci,
  • posiadane przez kierowcę zniżki – czyli to, na co mają realny wpływ kierowcy,

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca ds ubezpieczeń, trener biznesu

Tel. 665 921 675
Zadzwoń teraz!

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizow z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie OC, polisa na życie, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie AC,  ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu, polisa grupowa, grupówka, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie turystyczne tajlandia, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe.