Ubezpieczenie OC w Szczecinie w lipcu 2018

Letnie miesiące tradycyjnie już są pod znakiem aktywności urlopowej. Wyjazdy krajowe, podróże zagraniczne, kolonie, obozy i wiele innych atrakcji są dla nas w tym czasie najważniejsze. W wielu przypadkach korzystamy z samochodów. Jak wyglądają stawki OC w tym miesiącu? Lipiec był miesiącem w którym stawki za ubezpieczenie OC zmalały. Poniższa tabela pokazuje, jak wyglądają stawki za każde auto jakie znalazło się w raporcie. Gdzie jest najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie? Zapraszamy do lektury raportu ubezpieczenie OC w Szczecinie w lipcu 2018.

Wysokość składek za ubezpieczenie OC w Szczecinie lipiec 2018

Tabla pokazuje przykładowych kierowców (imiona zostały zmienione na potrzeby tego zestawienia) i samochody jakimi jeżdżą. Z przedstawionych danych wynika, że jest to kolejny miesiąc, kiedy klienci płacą mniej za ubezpieczenie OC. A więc, tendencja jest korzystna dla kierowców.

[alert-success]Kup OC! Taniej z Emilią Trener Kontakt![/alert-success]

Dla przykładu:

Pani Ania lat 46, która jeździ Honda Civic rocznik 2012 zapłaciła 638 zł a nie 728 zł za polisę OC w Szczecinie. Pan Piotr lat 45 za VW Passat
rocznik 2006 zapłacił 635 zł a nie 751 zł za polisę oc w Szczecinie.

Tanie ubezpieczenia OC w Szczecinie?

Zapraszamy do pełnego zestawienia stawek za ubezpieczenie OC. Tabela obejmuje samochody osobowe, kierowców z terenu Szczecin, Stargardu, województwa Zachodniopomorskiego.

Najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie za Honda Accord, Opel Insignia, Honda Civic, VW Golf, VW Passat, Nissan Micra, Mazda 3

Tabela 1. Wysokość składek ubezpieczenie OC w Szczecinie w lipcu 2018 w Szczecinie i zachodniopomorskim.

[table id=8 /]

*Próba na 7 przykładowych kalkulacjach składki OC w Szczecinie. EmiliaTrener.pl Dane osób są przykładowe i zostały pokazane w celu zobrazowania możliwości i zakresu ubezpieczeń.

Najtańsze ubezpieczenie OC Szczecin

Jak kupić najtańsze ubezpieczenie? Trzeba porównywać stawki OC w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych. To może zrobić każdy kierowca. Na co mamy wpływ?

W tabeli są podane przykładowe wartości OC. Warto dodać, że od wysokości składki OC zależą takie czynniki:

  • marka i model samochodu – dlatego ta informacja jest istotna przy wyliczaniu składki
  • pojemność silnika samochodu – jest to ważne i ma realne przełożenie na składkę OC,
  • przebieg samochodu – firmy ubezpieczeniowe chcą również tej informacji
  • data urodzenia właściciela – młodsi kierowcy mają wyższe składki,
  • data wydania prawa jazdy,
  • miejsce zamieszkania – jest brane pod uwagę, bo ilości wypadków w danej miejscowości wpływają na wysokość składek,
  • stan cywilny oraz posiadane dzieci,
  • posiadane przez kierowcę zniżki – czyli to, na co mają wpływ kierowcy i chętnie z tego korzystają.

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca ds ubezpieczeń, trener biznesu

Tel. 665 921 675
Zadzwoń teraz!

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizow z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie OC, polisa na życie, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie AC,  ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu, polisa grupowa, grupówka, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie turystyczne tajlandia, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe.