Witajcie:) dziękuję za odwiedziny i zapraszam do korzystania z mojego doświadczenia zawodowego. Trener biznesu i aktywności z tym związane to moja pasja.

Ciekawią mnie ludzie i ich zachowania oraz grupy społeczne, potrzeby i relacje przy ciągle zmieniającym się otoczeniu. Dlatego też wybrałam studia o profilu socjologii zachowań ludzkich w Wyższej Szkole Humanistycznej w Szczecinie.

 Trener biznesu i nauka jazdy

Ukończenie studiów nie zaspokoiło mojej ciekawości do ludzi, a wręcz odczuwałam ciągły niedosyt. Ukończyłam kurs instruktora nauki jazdy i rozpoczęłam etap bezpośrednich relacji z różnymi ludźmi, poprzez szkolenie na kursach nauki jazdy. W późniejszym etapie szkoliłam także samych instruktorów nauki jazdy. Jestem właścicielką ALIEN Nauka Jazdy Szczecin, co daje możliwość bezpośredniego wykorzystania moich umiejętności. Aby rozszerzyć swoje ambicje pomocy innym ludziom, ukończyłam studia podyplomowe – trener biznesu.Emilia Taraszkiewicz-Michalska

Szkolenia pracowników w Szczecinie

Z powodzeniem prowadziłam rekrutacje i szkolenia pracowników dla jednej z większych grup ubezpieczeniowych. W tym czasie pracowałam z grupami zawodowymi, oferując swoje doświadczenie dla konsolidacji oraz rozwoju wzajemnych relacji.

Pomoc i doradztwo

Emilia Taraszkiewiecz-Michalska Warta

Mając świadomość, że w dzisiejszym świecie konsumpcji konieczne jest edukowanie w zakresie podstaw finansów oraz ubezpieczeń, podjęłam partnerską współpracę z firmą Insur Invest oraz szeregiem innych firm, aby spełniać swoje powołanie. Jestem otwartą osobą, łatwo nawiązując kontakt, aby móc służyć pomocą dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu.

Zapraszam do kontaktu

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca ds ubezpieczeń, trener biznesu

Tel. 665 921 675
Zadzwoń teraz!