Ubezpieczenie OC w Szczecinie w maju 2018

Przedstawiamy raport składek OC Szczecin za ostatni miesiąc. Wysokość składek jest zmienna. Warto regularnie sprawdzać raporty, aby być na bieżąco i wiedzieć, jakie są trendy na rynku. Dzięki temu za ubezpieczenie OC w Szczecinie zapłacimy mniej. Jakie są różnice w poszczególnych polisach? To zależy od wielu czynników. Poniżej opisujemy je, bo warto być świadomym, co ma wpływ na cenę polisy oc w Szczecinie. Zapraszamy do lektury, ubezpieczenie OC w Szczecinie w maju 2018.

Wysokość składek za ubezpieczenie OC w Szczecinie maj 2018

W zestawieniu pokazujemy przykładowych kierowców i wysokość składki za dany samochód. W tabeli widać, że w roku 2017 składki były wyższe. Dla przykładu:

Pani Dorota lat 55, która jeździ nowym samochodem VW Touran rocznik 2017 zapłaciła prawie 25% mniej za polisę OC w Szczecinie. Pan Grzegorz lat 28 poruszający się autem Ford Ka rocznik 2006 zapłacił 7,25% mniej.

Tanie ubezpieczenia OC w Szczecinie?

Zapraszamy do pełnego zestawienia stawek za ubezpieczenie OC. Tabela obejmuje samochody osobowe, kierowców z terenu Szczecin, Stargardu, województwa Zachodniopomorskiego.

Tabela 1. Wysokość składek ubezpieczenie OC w Szczecinie w maju 2018 w Szczecinie i zachodniopomorskim.

[table id=4 /]

*Próba na 10 przykładowych kalkulacjach składki OC w Szczecinie. EmiliaTrener.pl Dane osób są przykładowe i zostały pokazane w celu zobrazowania możliwości i zakresu ubezpieczeń.

Najtańsze ubezpieczenie OC Szczecin

Jak posiadać najtańsze ubezpieczenie? Trzeba porównywać stawki OC w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych. To może zrobić każdy kierowca. Na co mamy wpływ?

W podsumowaniu warto dodać, że od wysokości składki OC zależą takie czynniki:

  • Marka i model samochodu – dlatego w zestawieniu podajemy te informacje,
  • pojemność silnika samochodu – jest to ważne i ma realne przełożenie na składkę OC,
  • przebieg samochodu – to jest również istotne dla ubezpieczycieli,
  • data urodzenia właściciela – ze statystyk wynika, że młodsi kierowcy mają inny wskaźnik ryzyka, takie podejście można ocenić jako niesprawiedliwe dla części młodych kierowców, ale to i tak nie zmieni sposoby naliczania oc,
  • data wydania prawa jazdy,
  • miejsce zamieszkania – jest to analizowane, spadek liczby wypadków w Gryfinie przekłada się na spadek składki,
  • stan cywilny oraz posiadane dzieci,
  • posiadane przez kierowcę zniżki.

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca ds ubezpieczeń, trener biznesu

Tel. 665 921 675
Zadzwoń teraz!

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizow z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe.