Składki za ubezpieczenie oc w Szczecinie styczeń 2018

Wysokość składek za ubezpieczenie OC potrafi zaskoczyć niejednego kierowcę. Zmiany na rynku ubezpieczeń są widoczne z miesiąca na miesiąc. Jedno jest pewne. Nic nie jest stałe, za to wszystko jest płynne. Poniżej przedstawiamy wyniki badania wysokości stawek OC w Szczecinie: ubezpieczenie OC w Szczecinie styczeń 2018

Wysokość składek za ubezpieczenie OC w Szczecinie styczeń 2018

Czy zmiany są korzystne dla kierowców? Tak. Zgodnie z przyjętym sposobem analizy, stawki w roku 2017 w miesiącu grudniu były wyższe od tych w styczniu o 19,31%. Oznacza to, że kierowcy którzy zwierali polisy OC w Szczecinie, z moich kalkulacji, zapłacili blisko 20% mniej, niż kierowcy z grudnia 2017.

Tanie OC w Szczecinie?

Co zrobić, aby mieć tanie OC? Wkrótce o tym napiszemy. Póki co zapraszamy do porównania stawek za ubezpieczenie OC. Zestawienie obejmuje samochody osobowe, kierowców z terenu Szczecin, Stargardu, województwa Zachodniopomorskiego.

Tabela 1. Wysokość składek za ubezpieczenie OC w Szczecinie

[table id=1 /]

*Próba na 10 przykładowych kalkulacjach składki OC w Szczecinie. EmiliaTrener.pl

W podsumowaniu warto dodać, że od wysokości składki OC zależą takie czynniki:

marka i model samochodu, pojemność silnika samochodu, przebieg samochodu, data urodzenia właściciela, data wydania prawa jazdy, miejsce zamieszkania, stan cywilny oraz posiadane dzieci, staż kierowcy, młodzi kierowcy mają drożej, posiadane przez kierowcę zniżki.

Firmy ubezpieczeniowe ustalają stawki ubezpieczeniowe w oparciu o aktualną sytuację na rynku. Każdy wzrost wypadków automatycznie jest uwzględniany w bieżących stawkach za OC w Szczecinie.

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizować z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe.