Ubezpieczenie OC Szczecin luty 2019 Kup OC!

Masz dość płacenia wysokiego OC i potrzebujesz zmian? Ubezpieczenie OC Szczecin luty 2019 zapraszamy do lektury. Mamy propozycje idealną dla Ciebie. Ubezpieczenie z Emilią Trener to doskonała alternatywa. Analizując oferty ubezpieczeń OC na rynku natrafić można na wiele propozycji. Należy rozważyć dokładnie wszystkie aspekty i wybrać najbardziej atrakcyjną opcję.  Sam sprawdź jak prezentuje się nasza oferta OC na tle innych ubezpieczycieli w Szczecinie.

Ubezpieczenie OC Szczecin luty 2019

Wysokość składek za ubezpieczenie OC Szczecin luty 2019

Poniższe zestawienie daje nam możliwość porównania oferty OC Emilii Trener, z poprzednią ofertą naszych klientów. Na pierwszy rzut oka widać, że różnice są znaczące.

W tabeli przedstawione są dane dotyczące wielkości składek odnoszące się do konkretnej marki i modeli samochodu. Jest ona wyliczana indywidualnie dla każdego kierowcy. Zestawienia zawiera miesiąc luty 2018 roku, oraz luty 2019 roku, po zmianie ubezpieczyciela na Emilie Trener. Dane kierowców zostały zmienione.

Przykład:
Pani Ewelina lat 40, za składkę OC Renault Clio rocznik 2009, zapłaciła 515 zł, a nie jak w roku poprzednim 637 zł. Pan Marian lat 60, właściciel samochodu Mercedes Benz S320 rocznik 2008 zapłacił 20% mniej niż w lutym 2018. Pan Robert lat 37, posiadacz auta Opel Corsa z 2011 roku, zapłacił 512 zł, zamiast 591 zł. Pani Joanna lat 31,właścicielka samochodu Mazda 3 z rocznika 2008, za polisę OC w lutym 2019 roku zapłaciła 131 złotych mniej niż w tym samym miesiącu poprzedniego roku.

Wniosek może być tylko jeden. To są tanie ubezpieczenia OC.

Zapraszamy do pełnego zestawienia,w którym przedstawione są ubezpieczenie OC. Tabela obejmuje samochody osobowe, kierowców z terenu Szczecina. Obejmuje także Stargard i województwo Zachodniopomorskie.

OKAZJA DLA WŁAŚCICIELI AUT SEAT TOLEDO RENAULT CLIO MERCEES BENZ S320 MAZDA 3 OPEL CORSA PEUGOUT 306 FIAT PUNTO i nie tylko!

Tabela 1. Wysokość składek ubezpieczenie OC Szczecin luty 2019 w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

[table id=26 /]

*Próba na 7 przykładowych kalkulacjach składki OC w Szczecinie. EmiliaTrener.pl Dane osób są przykładowe. Zostały pokazane w celu zobrazowania możliwości i zakresu ubezpieczeń.

Najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie

Jak znaleźć najtańszą polisę w Szczecinie? Ważne, aby dokładnie przyjrzeć się każdej ofercie na rynku i wybrać najbardziej korzystną. Wybór jest ogromny i bywa, że ciężko zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Jesteśmy w stanie doradzić i razem wybrać pakiet dopasowany do potrzeb kierowcy i samochodu.

CZYNNIKI MAJĄCE WPŁYW NA WYSOKOŚĆ SKŁADKI OC:

  • marka i model samochodu – w zależności od rodzaju auta cena polisy jest inna
  • przebieg – im więcej przejechanych kilometrów tym składka będzie wyższa
  • pojemność silnika – ma również wpływ na szacowanie wielkości składki
  • data urodzenia właściciela – wiek jest brany pod uwagę przy ustalaniu ceny za OC
  • data wydania prawa jazdy – doświadczony kierowca może liczyć na niższą składkę
  • miejsce zamieszkania – w mieście polisy OC są droższe
  • stan cywilny i posiadane dzieci – mniejsze prawdopodobieństwo kolizji to tańsze OC
  • posiadane zniżki – doświadczenie bezkolizyjnym prowadzeniu samochodu może mieć duży wpływ, na wysokość składki OC

Poprzednia kalkulacja ubezpieczenie OC szczecin. Ubezpieczenie OC Szczecin grudzień 2018. Inne kalkulacje i tanie ubezpieczenia OC Szczecin.

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizować z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie OC . ubezpieczenie na życie . ubezpieczenie OC w życiu prywatnym . ubezpieczenie AC . ubezpieczenie mieszkania . ubezpieczenie domu . ubezpieczenie grupowe . ubezpieczenie turystyczne . ubezpieczenie zdrowotne . ubezpieczenie wypadkowe . tanie ubezpieczenia szczecin.

Nie znalazłeś dla siebie propozycji w tych kalkulacjach ubezpieczenie oc szczecin luty 2019? Sprawdź proszę na naszej stronie alienubezpieczenia.pl Napisz do mnie lub zadzwoń. Pomogę Ci:)

Tel. 665 921 675
Zadzwoń teraz!