Ubezpieczenie OC w Szczecinie we wrześniu 2018 – Kup OC!

Miesiąc wrzesień tradycyjnie kojarzy się większości ludzi z powrotami do pracy i z rokiem szkolny. Samochody stają się środkami lokomocji do i z pracy. Służą także rodzicom do odwożenia i przywożenia dzieci ze szkoły. Zapraszamy do lektury raportu ubezpieczenie OC w Szczecinie we wrześniu 2018.

Wysokość składek za ubezpieczenie OC w Szczecinie wrzesień 2018

Tabela pokazuje kierowców (dane zostały zmienione), samochody jakimi jeżdżą i roczniki tych aut. Dane pokazują, że wrzesień to miesiąc, kiedy klienci płacą mniej za ubezpieczenie OC. Oznacza to kolejny miesiąc w którym zyskują kierowcy.

[alert-success]Kup OC! Taniej z Emilią Trener Kontakt![/alert-success]

Przykład:

Pan Tadeusz lat 48, właściciel samochodu Mercedes E200 rocznik 2011 zapłacił za ubezpieczenie oc 1131 zł a nie 1248 zł. Pani Katarzyna lat 38 użytkuje Mazda 3 rocznik 2006 za polisę oc w Szczecinie zapłaciła 587 zł a nie 618 zł. Pani Joanna lat 41 jeździ Chrysler Cruiser rocznik 2007 zapłaciła 863 zł a nie 1082 zł. Pani Natalia lat 28 a oc Fiat Punto rocznik 2008 zapłaciła 647 zł a nie 791 zł.

Powyższe kalkulacje można podsumować jednym zdaniem: To są tanie ubezpieczenia OC

Tanie ubezpieczenia OC w Szczecinie?

Zapraszamy do pełnego raportu w którym są składki za ubezpieczenie OC. Tabela obejmuje samochody osobowe, kierowców z terenu Szczecin, Stargardu, województwa Zachodniopomorskiego.

Najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie za Mercedes E200 Mazda 3 Chrysler Cruiser Fiat Punto Fiat 500 VW Golf Audi A4

Tabela 1. Wysokość składek ubezpieczenie OC w Szczecinie we wrześniu 2018 w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

[table id=10 /]

*Próba na 7 przykładowych kalkulacjach składki OC w Szczecinie. EmiliaTrener.pl Dane osób są przykładowe i zostały pokazane w celu zobrazowania możliwości i zakresu ubezpieczeń.

Najtańsze ubezpieczenia OC Szczecin

Gdzie kupić najtańsze ubezpieczenie OC? Trzeba znać stawki OC z różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Na co mamy wpływ przy wysokości składki?

W tabeli są podane przykładowe wartości OC. Warto dodać, że od wysokości składki OC zależą takie czynniki:

  • model samochodu i marka – informacje te potrzebuje ubezpieczyciel oraz agent aby wyliczyć składkę
  • pojemność silnika samochodu – ma realne przełożenie na składkę OC,
  • przebieg samochodu – firmy ubezpieczeniowe potrzebują również i tą informację,
  • data urodzenia właściciela samochodu – wiek ma duży wpływ na wysokość składki,
  • data wydania prawa jazdy,
  • miejsce zamieszkania posiadacza OC – jest brane pod uwagę, bo ilości wypadków w danej miejscowości wpływają na wysokość składek,
  • stan cywilny oraz posiadane dzieci,
  • posiadane przez kierowcę zniżki, które uprawniają do niższej ceny – czyli to, na co mają realny wpływ kierowcy,

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca ds ubezpieczeń, trener biznesu

Tel. 665 921 675
Zadzwoń teraz!

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizow z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie OC, polisa na życie, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie AC,  ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu, polisa grupowa, grupówka, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie turystyczne tajlandia, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe.