Ubezpieczenie OC w Szczecinie w październiku 2018 – Kup OC!

Nowa składki OC Szczecin październik 2018, zapraszamy do sprawdzenia ile zapłacisz? Ważna rzecz, raport przedstawia aktualnie sprzedane oc w szczecinie w tym miesiącu. Październik inaczej niż w poprzednich latach przywitał nas cieplejszą i słoneczną pogodą. Żegna nas może bardziej zmienną, ale nie mniej wysoką temperaturą niż na początku. Zapraszamy do lektury raportu ubezpieczenie OC w Szczecinie w październiku 2018.

Wysokość składek za ubezpieczenie OC w Szczecinie październik 2018

Tabela pokazuje właścicieli pojazdów (dane zostały zmienione), samochody jakimi jeżdżą i roczniki tych samochodów. Tabela pokazuje także, ile procent zaoszczędzili klienci w tym roku, czyli w październiku 2018, w porównaniu z takim samym miesiącem w roku ubiegłym. Liczby pokazują, że jest to kolejny miesiąc, w którym kierowcy zyskali na współpracy z Emilią Trener.

[alert-success]Kup OC! Taniej z Emilią Trener Kontakt![/alert-success]

Przykład:

Pan Pan Krzysztof lat 24, właściciel samochodu Audi A6 rocznik 2008 zapłacił za ubezpieczenie oc 1728 zł a nie 2014 zł. Pani Alicja lat 34 jeździ autem Toyota Avensis
rocznik 2014 za polisę oc w Szczecinie zapłaciła 1105 zł a nie 1290 zł. Pan Grzegorz z kolei w wieku 41 lat jeździ Peugeot 306 rocznik 2000 zapłacił 1218 zł a nie 1460 zł. Pan Marek
lat 46 użytkuje auto Renault Megane rocznik 2008 i zapłacił za niego 578 zł a nie 662 zł.

Powyższe kalkulacje można podsumować jednym zdaniem: To są tanie ubezpieczenia OC

Tanie ubezpieczenia OC w Szczecinie?

Zapraszamy do pełnego raportu w którym są składki za ubezpieczenie OC. Tabela obejmuje samochody osobowe, kierowców z terenu Szczecin, Stargardu, województwa Zachodniopomorskiego.

Najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie za Audi A6 Toyota Avensis Peugeot 306 Renault Megane Fiat Bravo BMW 5 Mercedes Benz

Tabela 1. Wysokość składek ubezpieczenie OC w Szczecinie w październiku 2018 w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

[table id=15 /]

*Próba na 8 przykładowych kalkulacjach składki OC w Szczecinie. EmiliaTrener.pl Dane osób są przykładowe i zostały pokazane w celu zobrazowania możliwości i zakresu ubezpieczeń.

Najtańsze ubezpieczenia OC Szczecin

Gdzie kupić najtańsze ubezpieczenie OC? Trzeba znać stawki OC z różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Na co mamy wpływ przy wysokości składki?

W tabeli są podane przykładowe wartości OC. Warto dodać, że od wysokości składki OC zależą takie czynniki jak:

  • samochód, model i marka – niezbędne informacje do wyliczenia składki,
  • pojemność silnika samochodu – ma realne przełożenie na składkę OC,
  • przebieg samochodu – ważna informacja dla towarzystw ubezpieczeniowych,
  • data urodzenia właściciela samochodu – wiek ma duży wpływ na wysokość składki,
  • data wydania prawa jazdy,
  • miejsce zamieszkania właściciela auta – jest również brane pod uwagę,
  • stan cywilny oraz ilość posiadanych dzieci,
  • zniżki jakie kierowca posiada, uprawniają do niższej ceny – czyli to, na co mają realny wpływ kierowcy,

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca ds ubezpieczeń, trener biznesu

Tel. 665 921 675
Zadzwoń teraz!

Ubezpieczenia w Szczecinie, jakie możesz zrealizow z EmiliaTrener.pl: ubezpieczenie OC, polisa na życie, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie AC,  ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie domu, polisa grupowa, grupówka, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie turystyczne tajlandia, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe, kontakt ubezieczenia prawobrzeże