Ubezpieczenie na życie po 60 roku życia Sprawdź składkę!

Ubezpieczenie bezterminowe dla seniorów można wykupić w różnym wieku – nawet do 85 roku życia. Po przekroczeniu określonego wieku, przestają obowiązywać składki. Seniorzy mogą ubezpieczyć się na wypadek swojej śmierci, dzięki czemu ich bliscy otrzymają środki na pokrycie kosztów związanych z pochówkiem i zakupem nagrobka. Ubezpieczenie na życie po 60 roku życia jest korzystne, tylko od czego zależy wysokość składki?

Ubezpieczenie na życie po 60 roku życia a składka

Sprawdź składkę za oc dla firmy! -> Tel. 665 921 675

Ubezpieczenie na życie po 60 roku życia

W zależności od wybranego ubezpieczenia, określa się wysokość składki. Tego typu polisy stanowią również dodatkową ochronę zdrowia na wypadek zachorowania czy nieszczęśliwego wypadku. Jest to więc świetne zabezpieczenie w przypadku problemów finansowych, na skutek konieczności pokrycia wysokich kosztów leczenia czy rehabilitacji. Można również przystąpić do ubezpieczenia grupowego. Ponadto niektórzy ubezpieczyciele oferują seniorom możliwość inwestowania pieniędzy na polisie, czyli na gromadzenie kapitału inwestycyjnego.

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę dla osób starszych

Sprawdź składkę za oc dla firmy! -> Tel. 665 921 675

ubezpieczenie po 60 roku życia

Jako, że obecnie nie ma większych problemów z wyjechaniem za granicę w celach rekreacyjnych i to w każdym wieku, coraz więcej seniorów decyduje się na skorzystanie z wyjazdu turystycznego.

Nie brakuje zarówno miłośników spacerów i wypoczywania na plaży, jak również osób preferujących spędzanie wolego czasu w bardziej aktywny sposób. Należy jednak pamiętać o tym, aby senior zadbał o swoje bezpieczeństwo, a mianowicie wykupił dodatkową polisę ubezpieczeniową, która została dopasowana do potrzeb osób starszych. Chodzi tutaj o zawarcie umowy ubezpieczenia organizatora turystyki z turystą od następstw nieszczęśliwych wypadów i kosztów leczenia.

Suma ubezpieczenia po 60. Na co Uważać!

Bardzo ważne jest to, aby zawrócić uwagę na oferowaną sumę ubezpieczenia. Powinna ona wystarczyć na całkowite pokrycie kosztów typu transport poszkodowanego do ośrodka zdrowia i zapewnienie mu kompleksowej opieki zdrowotnej w zagranicznym szpitalu. Warto pamiętać o tym, że leczenie osób w podeszłym wieku może być znacznie dłuższe i kosztowne, dlatego też należy dobrze przemyśleć wybór odpowiedniego pakietu.

Jako, że obecnie nie ma większych problemów z wyjechaniem za granicę w celach rekreacyjnych i to w każdym wieku, coraz więcej seniorów decyduje się na skorzystanie z wyjazdu turystycznego. Nie brakuje zarówno miłośników spacerów i wypoczywania na plaży, jak również osób preferujących spędzanie wolego czasu w bardziej aktywny sposób. Należy jednak pamiętać o tym, aby senior zadbał o swoje bezpieczeństwo, a mianowicie wykupił dodatkową polisę ubezpieczeniową, która została dopasowana do potrzeb osób starszych.

Chodzi tutaj o zawarcie umowy ubezpieczenia organizatora turystyki z turystą od następstw nieszczęśliwych wypadów i kosztów leczenia. Bardzo ważne jest to, aby zawrócić uwagę na oferowaną sumę ubezpieczenia. Powinna ona wystarczyć na całkowite pokrycie kosztów typu transport poszkodowanego do ośrodka zdrowia i zapewnienie mu kompleksowej opieki zdrowotnej w zagranicznym szpitalu. Warto pamiętać o tym, że leczenie osób w podeszłym wieku może być znacznie dłuższe i kosztowne, dlatego też należy dobrze przemyśleć wybór odpowiedniego pakietu.

Sprawdź składkę za oc dla firmy! -> Tel. 665 921 675

Emilia Taraszkiewicz-Michalska
doradca, trener biznesu

www.emiliatrener.pl
tel. 665 921 675


  Zaznacz odpowiednią opcję i wypełnij formularz.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu
  przedstawienia oferty na zasadach oraz przez podmioty określone
  w regulaminie .
  Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na
  używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.